Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

laluś

użytkownik usunięty

nie prezentuje żadnych walorów na ekranie poza tym, że jest przystojny, gdyby nie miał takiej facjaty to na pewno nigdy by nie zaistniał na ekranie, niby stara się, ale mu nie wychodzi, ta jego rola w in bruges też gówno warta, może w cassandra's dream coś tam się pokazało, jakieś światełko w tunelu, ale bez przesady

użytkownik usunięty

ha ha ha! nie rozśmieszaj mnie.. co ty za bzdury opowiadasz! Colin Farrell to jeden z najlepszych aktorów (dość)młodego pokolenia! jak się nie znasz to nie gadaj!

użytkownik usunięty

to ty mnie nie rozśmieszaj, a ty to się niby znasz? patrząc na twój plebiscycik, jeżeli oceniamy w tych kategoriach to colin na pewno wysoko zajdzie, w każdym innym raczej nie

użytkownik usunięty

chcesz kłótni?? będziesz ją miał! heh.. mówisz tak bo jesteś facetem! (chyba).. jesteś zazdrosny...! a tak przy okazji Justyna jestem... ;-)

użytkownik usunięty

znowu się mylisz, nie jestem facetem, sama jestem fanką urody colina, ale nic ciekawego poza tym on nie prezentuje

użytkownik usunięty

oo to sorki... prezentuje prezentuje.. dużżżżżooo

użytkownik usunięty

wyjebane mam na to .

użytkownik usunięty

to po co zaczynałaś z tym tematem?? laluś??

użytkownik usunięty

po to jest forum, żeby każdy mógł napisać to na co ma ochotę, przecież nie musisz tego czytać, nikt cię do tego nie zmusza, czytaj tylko komentarze, które zaczynaja się, np. teraz napiszę jaki cudowny jest colin i komentuj 'zgadzam się z tobą absolutnie, ale jesteś świetny/a w przeciwieństwie do tych, którzy się ze mną nie zgadzają'

użytkownik usunięty

no właśnie! każdy może napisać to co chce! więc ja się z tobą ie zgadzam.. ale może skończmy już ten temat??

użytkownik usunięty

popieram .

Przykład minusów internetu, przerost formy nad treścią dzieci neostrady "Bo mogę to zrobię", drogie dzieci sztuką jest "Móc, ale nie zrobić bo się można ośmieszyć"

to tobie się tak wydaje, bo najwyraźniej jeśli jest przystojny, to niczego nie potrafi; musisz wyłuskać grę aktorską nawet z najgorszego gniota, ale najwidoczniej nie potrafisz tego zrobić: dlatego na twoje "nic ciekawego poza tym on nie prezentuje" mówię: LOL.

jest plastikowy raz po raz film po filmie stroi te same miny ma ta sama mimike twarzy przykro mi sie go oglada (zauwazylem to dosc niedawno bodajze w czerwcu prosze zwrocic uwage :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones