Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

colin farrell to dobry aktor

CescNFI

jeden z najlepszych ale nie... Bo ludzie patrzą pod kątem filmu. Niby ''Zmierzch'' zrobil taka furrore ale nie było tam ani jednego dobrego aktora :/ obejrzyjcie wiecej niz jeden film z aktorem zanim go ocenicie i nie patrzcie na to czy ten film jest fajny tylko na to jak gra ten aktor >.<

CescNFI

Zgadzam się jest tak po prostu OK no i może trochę więcej b. OK ^ ^ -względem filmów ,w których grał
A gra po prostu wspaniale za grę wielki plus
Jak dla mnie to 9/10 czy to jest przesadzona ocena ?

Emillia_

Raczej nie przesadzona w pełni się z tobą zgadzam! Kiedyś myślałem że to taki żelowy p.zduś gwiazdeczka z hollywoodu ale zacząłem oglądać z nim filmy i powiem że zmieniłem zdanie to naprawdę bardzo dobry aktor strasznie go polubiłem fajnie zagrał w najpierw zwiedzaj potem strzelaj oglądałem film już dwa razy!!! W ogóle te Brytyjskie filmy są super jeszcze londyński bulwar mi się podobał i sen kasandry ale dopiero od połowy:)

CescNFI

Na mnie Colin od zrobił złe wrażenie. Wydał mi się takim lalusiem, co sie uliże i myśli że jest fajny.
Jednak gdy oglądnęłam pare filmów z nim, stwierdzam, że aktorem jest dobrym, jednak to wrażenie we mnie pozostaje, i nie potrafię mu dać wysokiej oceny.

CescNFI

cienizna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones