Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Dla mnie ten gość nie ma żadnych zalet, oglądałam prawie każdy film z jego udziałem i niczym mnie nie urzekł i nie wiem jak tego kogoś można nazywać "przystojnym". Dla mnie to kompletna klapa są miliony takich typków jak ten....Hhhh

Pola00

Widzisz...........różni ludzie - różne gusta :)
a pytanie takie jak to co wy w nim widzicie,jak sam/a rozumiesz jest nie na miejscu :D
Dla mnie Colin to kolejna gwiazdeczka szołbiznensu, ale mimo to czymś mnie urzekł i najbardziej przypadł mi do gustu z tych aktorów młodego pokolenia :)..........i niemożna zarzucić mu braku talentu :D

poza tym jest dokładnie w moim typie i uważam ze brzydki nie jest :)

maggot_88

Wiesz.. Nie można mówić że Colin nie ma żadnych zalet... Każdy człowiek ma jakieś zalety, nawet gdyby oprócz nich miał miliony wad... A Colin ma prawdziwy talent aktorski, i mam nadzieję że w przyszlości będzie on bardziej doceniony niż jest teraz...

Juicebox

maggot napisz mi co cie w nim pociąga bo nie wierze

Pola00

jak mam ci w ogóle pisać co mi sie w nim podoba jeśli nie jest w twoim typie? nie zrozumiesz tego, o gustach sie nie dyskutuje :)

maggot_88

hey co ty mi tu pitolisz ! ;) napisz chociaż kilka zalet tego aktora , to moze zmienie zdanie na jego temat, bo pomysle ze masz z tym problem

Pola00

mówisz - masz :)
jest dokładnie w moim typie - ciemne rozczochrane włosy, ciemna oprawa oczu i cudna bródka ;), dobrze zbudowany ( w Alexandrze np:)
poza tym nosi rzemyki na łapach i ma tatuaże mhhm SEKSI :) :)

na początku zwracałam uwage wyłącznie na wygląd ale od kiedy zobaczyłam telefon to stwierdziałam, że to zdecydowanie najzdolniejszy aktor "młodego" pokolenia ( tam gdzie bloom, maguire, pitt, kutczer itd :),a po alexandrze tylko sie w tym utwierdziłam :)
w każdym razie do mnie jako widza jego gra aktorska w pełni dociera :D

wystarczy? ;) pozdrófcia


aha, a mozna zapytać o twój typ faceta, jesli już o tym klikamy? ;)

maggot_88

hmmm.... no nieźle nieźle widac ze na prawde ci sie podoba Jeśli uraziłam cie tym co napisalam tu wczesniej to sorx, a co do mojego ideału faceta to wole nie zdradzac moze kiedys *Pozdro*

Pola00

ja Farrela nie lubie mimo, ze aktorem jest w sumie dobrym, ale jakos mi po prostu nie przypadl do gustu,a tak poza tym to Pitt absolutnie nie jest aktorem mlodego pokolenia!, pzdr ;))

Maximca

wiem ze nie jest ale wymieniając go miałam na mysli fakt iż wg mnie colin jest lepszym aktorem niz brad :)

pia_pola nie miałaś czym mnie urazić, paps :D

Pola00

Moim zdaniem on sie nie wyroznia niczym sposrod innych szarych nudnych aktorow. Sa wyjatki ktore sa warte zainteresowania jak Angelina Jolie, Sean Connery itp ale Colin jest nudny. Moze ma ladna buzke ale w aktorstwei jest pospolity.

Pola00

Być może są miliony takich podobnych typków... Być może jest wiele podobnych... Być może - wszystko może być poddane w watpliwość! Mylisz się jednak mówiąc, że jest zwykły! Nie, nie jest zwykły... a że bywają podobni z wygladu;) to się sama przekonałam na własne oczeta (w mojej szkole jest klon;)... Życzę Colinkowi, żeby jego kariera się rozrosła, żeby się spełniło wszystko czego pragnie! Jest wybitnym aktorem i świetnym osobistością, bo człwoiek, który podbił serca i umysły tak wielu ludzi w tak krótkim czasie musi być wyjatkowy...
Pozdrawiam Jego i Was wszystkich, nawet tych w błędzie...
...... by "fanka Brada Pitta":)

Pola00

te słodkie oczka.... :):) niach niach :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones