Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Ukryty geniusz!

użytkownik usunięty

Choć zagrał w wielu z filmów marnej jakości polecam zobaczyć go w "In Bruges" (przez litość dla tłumaczy piszę tytuł in english). Film jest naprawdę świetny, a gra Farella - genialna.
Jako że aktorów oceniam na podstawie filmu w którym moim zdaniem pokazali szczyt możliwości - ode mnie w pełni zasłużone 9/10!

Ja też mu daje 9/10. Aktor niedoceniany bo gra świetnie, ja ostatnio widziałem go w filmie "Triage".

vulkan750

i do tego bardzo przystojny... :)

zdecydowanie niedoceniany, nie żebym była jego fanem, nawet za nim nie przepadam, ale jest dobrym aktorem i pokazał to chociażby w In Bruges, świetny film :)

Farrell jest zaskakujaco zdolnym aktorem. Nieobyci widzowie oceniaja go nisko, przez pryzmat aparacji i kilku słabych filmów, w ktorych zdarzyło mu sie zagrac, nie umniejsza to faktu, ze facet aktorem jest rewelacyjnym. Zresztą swiatowej sławy rezyserzy go doceniają (zagrał u najlepszych: Terry Gilliam, Woody Allen, Steven Spielberg, Peter Weir, Neil Jordan) - filmwebowi widzowie nie musza ;) I piszę to z pozycji osoby, która jeszcze jakis czas temu mowila: 'o, Farrell gra w tym filmie - na pewno bedzie słaby, nie ogladam'. Dzisiaj wiem ze nawet jesli fim jest słaby, to obecnosc Farrella znacząco podwyzsza jego jakosc.

sever

Całkowicie zgadzam się z Wami. Ja tez nie pałałam do niego jakąś super sympatią ale już mi się zmieniło;) Colin potrzebuje dobrego reżyserskiego prowadzenie bo bez tego trochę popada w schemat.

jak dla mnie to facet ma ogromny talent komediowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones