Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Mianowicie wczoraj przeczytałem newsa na necie że Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś spodziewają się dziecka. Jak donosi prasa rodzice Alicji wyjechali do Los Angeles aby wspierać córkę w takiej chwili.
Co o tym sądzicie ?:D

Quarror

Sądzimy, że:
A. FW to nie Pudelek
B. nie ma potrzeby mnożenia takich bezsensownych tematów; jeden, który już jest to i tak za dużo
C. jaka "prasa"? Brukowce? Nie nazywajmy szamba perfumerią

Arcanus

Poniższa doskusja dowodzi, że tłuszcza nie potrzebuje pudelka, to pudelek potrzebuje tłuszczy.

Pozdrawiam

Quarror

Sądzimy, że się dziewczyna ustawiła ;) Może uda jej się dzięki temu zrobić karierę ;D

Junia

Podobno Alicja jest w 7 miesiącu. Życzę im szczęścia i żeby dziecko było zdrowe.

Ruby_Angel

Brat powtierdził już jej ciąże.

thedagusia_13

Brat Pit? Ale zwała, no nieźle!!!!! Pewnie mu Andżelina powiedziała,bo to
psiapsióła Alicji jest.

(stylizacja na pudelka;)

MusicHall

Ej, no i po co takie tematy na filmwebie. Tutaj ochodzi mnie tylko Collin-aktor. i nic poza tym :|

użytkownik usunięty
EdwardaN

ale w pewnym sensie teshhh to dotyczy chyba alicji nieee???
no a pozatym to ogóóólem o colinkuuuu..
wazne ze sie pisze tylko zeby nie zasmiecac q;
haaaaaa ! ;-D

MusicHall

Hahah, MusicHall brat, nie Brad Pitt przez "d" :)
Ja czytałem raz w życiu na gorąco, że Colin nie zamierza się żenić z Alicją, niby tak ją kocha, a żenić się nie zamierza, zresztą jego ostatnie małżestwo trwało bardzo długo :D nieźle w lipcu się hajtnął, w październiku rozwód :D

Quarror

Aja ostatnio słyszałam że dziecko juz się urodziło i ma na imię Henry Tadeusz Farell serrioooo......

użytkownik usunięty
Claudi7272


haaa
ale jajca byly by jakby to wszystko
tooo caaaaale to alicja itd to klapa se ! o ! ;o
haha
ale nie no juz nie mozliwe raczej xd

ale dziwne strasznie ze farellek tak sie nagle zmienil z takiego bzykacza itd [ no wiecie o co kaman ] na nagle takiego o ! rodzine chce zakladac i jedna baba na cale zycie
pffff
szkoda mi go ;o

użytkownik usunięty

klapa - tnz chodzilo mi ze bredniee to wszystkooo ;>

Quarror

Ej no, wrzućcie trochę na luz! Człowiek się tylko zapytał, a wy go od razu mieszacie z błotem. :/ Czy aby trochę nie przesadzacie? Nawet jeżeli są to błędne informacje, to można to spokojnie powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones