Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Długo nie mogłam się do niego przekonać, taki wydawał mi się nijaki (sic!) ani z niego szczególnie dobry aktor ani przystojniak jakis specjalny. Pierwsze dwa filmy jakie z nim widziałam to SWAT i Rekrut i to chyba był błąd bo taką opinię zbudowałam sobie właśnie na tych dwóch przeciętnych filmikach. Potem zobaczyłam Raport Mniejszości, Telefon, Dom na końcu świata, Wojnę Harta, Kraine Tygrysów i przyszło olśnienie, znakomity, wyjątkowy, nieprzeciętny!!!! słowem naprawdę intrygujacy aktor :-), oby mu nadmiar panienek, wódy i papierochów nie zniszczył życia i kariery, graj Colin! graj! oby w samych dobrych filmach.

Annash

A ja ogladnelam pare filmow z Nim i nie skojarzylam goscia. Co dobrze o Nim swiadczy. Zupelnie inaczej wyglada i gra kogos innego w kazdym z filmow. Najpierw byla chyba Wojna Harta, Albo Raport... potem Intermission, a na Bandytach konczac. Musi byc dobrym aktorem skoro w kazdym filmie pokazuje inna twarz :)
U mnie ma dodatkowego plusa za pochodzenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones