Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Nie no rozumiem,że facet no i do tego przystojny,ale on ma jakiś problem.Nie potrafi związać się z żadną kobietą,tylko ciągle romansuje...Jego życie ,jego sprawa,nie wnikam,ale może ma jakieś problemy;/ A co do jego aktorstwa to średnie....

Miyuki-chan

jakie problemy?? korzysta z życia, podejrzewam, ze większość facetów by tak chciała.
nie każdemu w główce ciepły dom, żona, dzieci, pies i sielanka
to nie ten typ, i pewnie sie nie zmieni

BlackShit

Ano właśnie mi się wydaje ,że sie zmieni,ale wtedy może być już za późno.To znaczy,kiedy bedzie już starszym gościem to zmądrzeje i bedzie chciał właśnie tego co napisałeś,czyli ciepłego domku,żoneczki co zrobi obiadek i takie tam bzdety,sęk w tym ,że jak dla mnie to on nie szanuje kobiet.Wszystkie bez wyjątku traktuje jak przedmiioty,a to jednej zrobi dziecko,to z drugą się prześpi,no dobrze,korzysta z życia,ja też,ale innym facetom pewnie to imponuje,jednak z mojej strony to skończony facet,który myśli ,że może mieć każdą i w ogóle...ahh...szkoda gadać.To jest tylko moje zdanie,może się myle;)

Miyuki-chan

U nich nawet jak małżeństwo jest szcześliwe to żonka nie robi obiadku,mają do tego kucharke.

Miyuki-chan

A moim zdaniem to wszystko było dla sławy i rozgłosu, i tyle. W show biznesie tak się robi...

użytkownik usunięty
OvVena

Miyuki piszesz ze dla Ciebie taki facet jest skonczony, napewno podobnie myslacych dziewczyn do Ciebie jest wiele, ale sa tez takie ktore poszly by za Farelkiem do piekla i to sie nie zmieni nawet jak on sie zestarzeje. Poza tym jak ktos kiedys napisal o jego zwiazku z Alicja "ona myslala ze jest wyjatkowa, moze i jest - piekna, madra, dobra, ale Colin poznaje mnostwo takich kobiet na codzien". A co do jego sposobu zycia, ze pies na baby to przyjedz sobie do Irlandii i pozyj pare lat to zrozumiesz dlaczego tak sie dzieje.

hmm, czyżby dlatego, ze 90% kobiet w Irlandii ma figure gruszki??? i są tylko a lil bit ładniejsze od niemek??

BlackShit

heh dobre ;D Ale mi sie akurat figura gruszki podoba,jest taka kobieca xd Tylko faktycznie,tamte kobiety nie są zbyt urodziwe,chociaż nie powinno sie tak mówić ,bo w końcu wszystkie kobiety są piękne;>

użytkownik usunięty
Miyuki-chan

nawet nie chodzi o typ urody Irlandek, bo zdarzaja sie naprawde piekne o bujnych rudych wlosach i delikatnej cerze i nie maja ksztaltu gruszki i Colin napewno moglby taka miec,ale tu chodzi o to ze tutaj nie ma kultury, muzeow, architektury, artystow itp. - ludzie ograniczaja sie do prostych potrzeb - glownymi atrakcjami sa: jedzenie w knajpach/pizzeriach, puby, drinki, dyskoteki, i wlasnie zaliczanie lasek - a w Dublinie jest to bardzo proste, bo tutaj kobiety (Polki rowniez) nie patrza na status spoleczny faceta (jak w Polsce) moze wyskoczyc nawet w dresach - wazne zeby miec "lots of fun".. i czlowiekowi to wystarcza.

użytkownik usunięty

To gdzie ja byłem??? Żadnych dyskotek a Polki tylko na kasę bogatych buraków leciały :)

użytkownik usunięty

jak jest sie burakiem to trzeba miec kase zeby na Ciebie lecialy, ale jak nie jestes burakiem to wystarczy miec jaja;)

użytkownik usunięty

Ale wiesz, żeby nie było - nie piszę o sobie tylko ogólnie. U mnie problemu nie ma bo mam dziewczynę ;)

Boże co za facet któremu nie podoba się figura gruszki ; o byłeś z tym u psychologa? bo chyba masz skłonności homoseksualne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones