Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

ale intryguje mnie, co ma znaczyc to (I) przy nazwisku Farrella????

Davus

użyto tego znaku, gdyz istnieje inny aktor o takim imieniu i nazisku (zapewne nie takprzystojny i zdolny jak właściwy Colin).

użytkownik usunięty
Jull

Może i jest przystojny, ale moim zdaniem słaby z niego aktor. Ostatnio widziałem go w S.W.A.T. i musze powiedzieć, że film zaczęło mi się dobrze oglądać dopiero wtedy, gdy pojawił się w nim Jackson.

Jull

Collin jest przystojny i ma ładny meski głos. W Telefonie wyglądał suuuuuper! MIODZIO

Davus

A mi w momencie gdy zobaczylam Jeremy'ego Rennera! Charakterek=] Ale nie Farrell...

Chelsea_AKA_Mrs_Blonde

oj ja sie maksymalnie(moze troche przesadzam) zniechęciłam do Colina po Aleksandrze..

Jull

Ja też trochę, przyznam. Ale idę jutro na "Intermission". Może mi się odwróci. W "Telefonie", "Rekrucie" i "Raporcie mniejszości" był świetny. Zresztą -nawet w "Daredevilu" (właściwie to on był jedynym jasnym punktem tego filmu -tak poza tym to to była skończona kaszana!).

Davus

W końcu nie obejrzałem "Intermission". :( Ale za to w "Domu na krańcu świata" Colin był niemal doskonały. :| No i wiem już, że jest inny Colin Farrell. Grał bodajże w "Ghandim". To tak odnośnie tematu. Pozdro.

Davus

Radzę obejrzeć Intermission.
Może nie jest tak przystojny jak zawsze , ale jego gra jest powalająca jak zawsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones