PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 646
ocen
6,2 10 1 39646
7,1 15
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Prawda jest taka...

ocenił(a) film na 8

...że większość ludzi którzy po tym filmie jadą, ma w pamięci serial. I spodziewali się odrodzenia legendy,
czegoś w podobnym stylu. Lekkiego w stylu lat 80tych. Jednak film powstał 20 lat później i wg mnie to
niemożliwe żeby nakręcić film w takim samym stylu. Kino się zmienia, tak samo jak cały świat, idzie do przodu.
Prawda jest taka, że gdyby tytuł był inny a bohaterowie tak bardzo nie przypominali tych z serialu, Miami Vice
zostałoby inaczej odebrane i inaczej ocenione (chociaż pewnie tym stwierdzeniem ameryki nie odkrywam).
Prawda jest również taka, że film nie jest ideałem. Ma kilka słabych scen i aktorzy nie zawsze dają radę, ma
jednak niesamowity, bardzo współczesny klimat, budowany przez fantastycznie dobraną muzykę. Dlatego przez
to zawsze zostanie dla mnie wyjątkowym filmem. Cieszę się, że przed pierwszym obejrzeniem tego filmu nie
znałem serialu, nie miałem jakichkolwiek oczekiwań i nie wypacza to mojej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones