PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=26}

Chłopak rzeźnika

The Butcher Boy
7,3 2 200
ocen
7,3 10 1 2200
7,5 4
oceny krytyków
Chłopak rzeźnika
powrót do forum filmu Chłopak rzeźnika

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 9

Jeden z najbardziej wstrząsających filmów, jakie widziałem. Wszystko:aktorstwo, scenografia, muzyka itd. takie, jakie powinny być. Ach, ten Neil Jordan!

użytkownik usunięty
Shiloh

oj kochanie, to jeszcze mało filmów widziałes.. Ale Francie i tak jest najlepszy

użytkownik usunięty

Mną ten film również mocno wstrząsnął. Może nie oglądałam zbyt wielu filmów, które można by zaliczyć do „wstrząsających”, ale Chłopak rzeźnika wywarł na mnie znacznie większe wrażenie niż np. Requiem dla snu, Lilja 4-ever tudzież Tańcząc w ciemnościach, a to ponoć są filmy, które wżynają się w psychikę. Ponoć.

Hm. Hm. Hm. Widzę, że forum tego filmu jest bardzo popularne.

Mnie się wydaje, że najbardziej wstrząsające jest to, jak bardzo ten film jest mimo wszystko prawdopodobny. Pokazuje, co jest w stanie zrobić z normalnym dzieciakiem brak porządnej opieki rodziców, brak dobrego wychowania i jakiegoś moralnego wzoru do naśladowania. Z początku normalny dzieciak, a potem coraz bardziej się stacza i w dodatku psychika zaczyna mu poważnie szwankować. Film robi wrażenie. Muzyka i scenografia faktycznie super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones